fbpx

Блог

10 фактів про суші. Частина 2
30
жов
2019
empire sushi

Друга частина епопеї «Цікаві факти про суші» – продовжуємо ділитися невідомими фактами про японську страву. Для нашого часу суші – це вже не новинка і не ознака високого статусу. Нині їх їдять всі охочі в Імперії Суші, а колись для того, щоб купити собі порцію, потрібно було виділяти на них податки. У другій частині цікавих фактів про суші розповідаємо, які секрети приховує ця здорова страва.  

Васабі

Одна із традиційних приправ до суші, яка подається у ресторанах, створений із пофарбованого хрону і гірчичного порошку. У Японії ж «справжній» васабі із кореня евтреми – роду трав’янистих рослин сім’ї капустяних. Його задача – боротися з паразитами та виконувати антимікробну функцію.

Легка професія – сушист

Насправді кухар-сушист має складну і довготривалу підготовку. Ви маєте знати всі секрети. Відрізняти види риби та розуміти, яка із них налічує паразитів і вміти їх приборкати. Суші-майстру потрібно знати ще, які змінити наздоганяють рибу після смерті. І базові – як приготувати роли та суші будь-якої складності та безпомилково наточити ножа. Також, щоб відчувати себе профі, суші-майстер мусить бути не менше десять років. Наприклад, він зобов'язаний пройти дворічні курси, після яких стане зрозумілим, чи є у вас практичні навички, щоб готувати суші. А після ще вісім років для досягнення майстерства.

empire sushi

Суші-культура як прибутковий бізнес

За офіційними даними тільки у Японії кількість закладів, у яких готують суші, – близько сорока п’яти тисяч. У Америці – 3946 ресторанів, вони приносять 2 мільярди доларів щорічно.

Руками чи паличками?

Єдиний спосіб їсти роли і суші – руками. А ось сашимі – сирі шматочки риби – потрібно споживати тільки паличками. .

Імбир – не основа основ

Цей елемент прикраси страви та додатковий учасник японської трапези вигаданий не для того, щоб ви змішували його разом з ролами чи суші. Його місія – прочистити смакові враження після одного виду суші перед споживанням іншого.

Історія винайдення норі

Раніше норі, у які загортають зараз рис та інші інгредієнти, здобували з дерев’яних ніжок пірсу та ніжної частини човна. Потім їх пресували та висушували наразі. Сьогодні до такого методу не звертаються і норі просто вирощують та обробляють.

Які правила зберігання суші?

Правила безпеки їстівних продуктів у США та Європі наголошують, що сира риба була заморожена, щоб вбити потенційних шкідників та паразитів. У Європі риба має бути замороженою при температурі -20 градусів за Цельсієм протягом не менше ніж 24 години. У західних ресторанах до заморозки відносять навіть свіжу рибу.

Подякуйте шефові

Якщо вам дійсно сподобалися суші по завершенню приймання страви, то ви можете запропонувати купити шеф-кухарю напій. А у випадку згоду, ви маєте розділити пропозицію з ним.

Фугу як вид суші

Це важкий у приготуванні сорт риби, який містить у собі смертельний нейротоксин. Останній у 1200 разів токсичний за ціанід. Щоб приготувати страву із фугу, кухарям необхідно отримати ліцензію.

17 століття — історичний час для суші

Суші набули свого вигляду не одразу. Лише у сімнадцятому столітті, коли японці перестали викидати рис і визначили його як основу. Майже водночас «суші» означало не засолювання риби чи метод зберігання, а саме – страва, головним інгредієнтом якої є риба. Суші та загалом японська кухня дуже популярні по всьому світу і з багатими традиціями та звичками, які помітні у цікавих фактах про суші. Якщо ви в процесі читання зголодніли, то замовляйте улюблені роли з доставкою додому від Імперії Суші.

empire sushiempire sushi