fbpx

Блог

Все про креветки: які вони бувают и як вибрати в магазині якісні креветки
03
жов
2019
im1

Куточок справжньої Японії в Вінниці - суші бар Empire Sushi готовий зустрічати гурманів, і ще більше готовий зустрічати тих, хто поки не закохався в японську кухню! Адже ми впевнені, що Вам сподобається. По іншому і бути не може. Це не просто їжа, це філософія ... Не дарма японську кухню називають кухнею довгожителів. Виключно свіжі інгредіенти- найважливіше і безкомпромісне правило суші бару Empire Sushi. 

Морепродукти в нашій країні завжди вважалися делікатесом. І смаком, кольором і ці продукти відрізняються від інших, виглядають цікаво і незвично, і вже тільки це здатне змінити наш настрій на краще. Корисних речовин і вітамінів в морепродуктах дуже багато, і це робить їх ще більш бажаними гостями на нашому столі.

Однак іноді морські делікатеси бувають небезпечними для здоров'я, причому не тому, що в них від природи є якісь шкідливі речовини, а з вини недобросовісних виробників і постачальників. Саме тому, купуючи будь-які екзотичні морепродукти, слід бути дуже уважними.

12

Звичайно, краще всього їсти морепродукти свіжими, прямо біля моря: свіжовиловлених омарів, ніжних і поживних устриць, оригінальні салати з креветками. Проте поїхати на море навіть влітку можуть далеко не всі наші співвітчизники, тому доводиться задовольнятися тими морепродуктів, які продаються в замороженому вигляді в наших супермаркетах.

Одним з найпопулярніших у любителів морських дарів є креветки - морські ракоподібні, і в цій статті мова піде про них. Хоча креветки бувають і прісноводними, зазвичай завжди з однаковим забарвленням, тоді як забарвлення морських креветок розрізняється.

Які бувають креветки?

Розміри креветок теж бувають різні: є зовсім дрібні, не більше 2см, а є просто величезні - до 30см. Розрізняють креветок тепловодних та холодноводних. Як раз тепловодні і бувають дуже великими: королівські - до 20см, і тигрові - до 30см. Тепловодні мешкають у південних морях, тому до нас їх привозять з Індонезії, В'єтнаму, Таїланду і Китаю, а тепер і з країн Латинської Америки - Еквадору, Бразилії, Нікарагуа.

Про креветках з Південно-Східної Азії іде не дуже добра слава: у них можуть бути антибіотики, різні добавки (через корми), так і якістю вони не завжди відрізняються.

Креветки з Латинської Америки, навпаки, вважаються більш якісними, так як на фермах в цьому регіоні досить високі стандарти, і випуск на ринок неякісної продукції може стати для фермера кінцем його бізнесу.

Холодноводних креветок привозять до України з Данії, Гренландії, Норвегії, Канади, Естонії, Литви.

Саме холодноводних креветок на ринку України більше, і вони більш смачні, корисні і поживні, ніж тепловодні, хоча і коштують дешевше, і мають невеликі розміри. Екзотичні тепловодні креветки крупніше, товстіше і виглядають солідніше, однак за смаковими якостями дещо поступаються холодноводным. Найсмачнішими називають креветки, які видобувають біля північних берегів Канади і Гренландії.

345

Продаються креветки охолодженими, консервованими і навіть живими, але найчастіше ми бачимо в магазинах свіжоморожені і варено-морожені креветки. Найбільш цінними вважаються свіжоморожені, так як в них при швидкому заморожуванні зберігається все корисне, що дала природа.

Найдешевше купувати дрібні креветки, які продаються на вагу, однак фахівці в області кулінарного мистецтва ставляться до них без ентузіазму, так як на них немає маркування, і неможливо зрозуміти, хто є виробником. Краще всього брати креветки в упаковці, на якій є повна інформація щодо виробу та його виробника.