fbpx

Блог

Які існують види суші і ролів
21
жов
2019
empire sushi

Що ховається за назвами «роли» та «суші»? Розкриваємо карти та ділимося подробицями, як відрізняти види суші та скільки їх існує насправді. Роли та суші – традиційні японські страви, які стали відомими далеко за межами маленького острівної держави. У них зібрано найкраще: низька калорійність, смак, зовнішній вигляд та користь. Коли ідеологія японців дісталася до нас, суші та роли почали обирати для будь-якого часу споживання їжі. Неважливо, що це – сніданок, обід чи вечеря.  

В чому різниця між суші та ролами?

Суші або як їх ще називають японці – сусі – страва японської кухні, в основі якої лежить рис та спеціально засушені водорості – норі.

Роли – це підвид суші, і спочатку вони мали назву «макі».

Які є види суші?

Роли або Макідзусі – скручені рулети циліндричної форми. Для обгортання використовують норі, але також зустрічаються й інші варіації. Наприклад, з омлетним рулетом або порізаним огірком. Більш знайомий вам різновид начинок у ролах – це авокадо, сири м’ятих сортів, риба та вугор. Темакі – конусоподібні суші з норі, котрі заповнені рисом та іншими інгредієнтами. Наприклад, зеленню та овочами. Ще темакі часто асоціюють з так званим «кульком» через зовнішній вид. Нігірі суші або Нігірідзусі перекладається як «суші, зроблені руками».

empire sushi

Зовні це грудочка рису, яку спресовують руками та надають видовжену форму. Рис застосовується з високою клейковиною, а щоб він не прилипав у процесі, суші-майстер змочує пальці в рисовому оцті. Зверху кладуть шматочок начинки. У класичному варіанті – це малосольна або сира риба, крабове м'ясо чи морський молюск. Інколи перев’язують все це смужкою норі. Їх необхідно подавати разом з васабі та соєвим соусом. Гункани чи гунка-макі мають вигляд рулетів-кораблів овальної форми. Їх спресовують руками та прикрашають смужкою норі, яка і дає нам уявлення, що це – корабель. Зверху на нього викладають начинку: філе риби, кальмари, устриці, вугор, ікра летючої риби. Щоб заправити їх, використовують соуси: унагі, спайсі та які-соус.

Види ролів суші – це хосомакі, футомакі та урамакі

Макі роли чи Хосомакі. Тонкі рулетики, загорнуті у половину листа норі. Також вони можуть мати форму квадрату, овалу чи круга. Наповнені всередині рисом та наповнені одним видом начинки: рибою або іншим продуктом. Популярні та відомі серед них – це рол із лососем, з тунцем або з огірком, які ви можна скуштувати в Імперії Суші. Футомакі – великі суші, огорнуті у норі. Різниця цих суші видів у товщині в 3-4 сантиметри та шириною – 4-5 сантиметри. Начиняють їх трьома або чотирма видами інгредієнтів. Зовнішня оболонка – це тобіко, унагі-соус та натертий сир. Подають футомакі з соєвим соусом, васабі та гарі.

 

Урамакі виглядають як роли навиворіт. Вони середньої форми та відрізняються тим, що мають рис ззовні, а норі – всередині. Сама ж начинка розташована по центру та оточена норі, а в завершенні йде рис, який покритий ікрою, сушкою тунця, кунжутним насінням, шматочком огірка чи авокадо. Загалом, роли та суші – це комбінації інгредієнтів, які утворюють корисний продукт. По двом причинам:

Вони створені із рису, що стимулює роботу кишечника, виводять токсини та очищають організм; Рис багатий на мінерали та вітаміни. А риба налічує омега-3, що впливає на роботу мозку. Японська кухня об’єднує величезну кількість підвидів суші, має низку суші-соусів та начинок. Деякі з них точно треба скуштувати, і для цього необов’язково вирушати до Японії. Достатньо всього лише зайти на сайт Імперії Суші і замовити сет з доставкою додому.

 

empire sushiempire sushi